مطمئناً يكی از مهمترين مراحل آموزش رانندگی، آزمون تئوری مهارت رانندگی ميی باشد، هنرجويان برای رسيدن به مرحله‌ی آزمون عملی رانندگی، مي‌بايست ابتدا آزمون تئوری را با موفقيت طی كنند.

اين آزمون بدليل ماهيت تئوری خود مي‌تواند برای بعضی از هنرجويان مشكل‌ساز شود و بدليل تنوع سوالات،حجم بالای مطالب و آشنا نبودن هنرجويان با نحوه‌ی پاسخ‌دهی به سئوالات باعث ايجاد استرس در هنرجويان شود.

ما دو نوع آزمون متفاوت را برایتان فراهم نموده ایم که بدليل ماهيت الكترونيكی آزمون‌ها ، شما به امكاناتی دسترسی خواهید داشت كه قبلاً تجربه نكرده‌ بودید.

نوع اول - آزمون شبیه سازی شده: در این آزمون سئوالاتی دقيقاً مشابه سئوالات آزمون آئين‌نامه مطرح می شوند و پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی هنرجو نمايش مي‌يابد ، به اين ترتيب هنرجو مي‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، از طريق اين آزمون آزمايشی دانسته‌های خود را مَحكی جدی بزند و با افزايش اعتماد به نفس در هنگام جلسه‌ی آزمون، سوالات را با تسلط پاسخ دهد.

برای اينكه آزمون‌های متعددی كه هنرجو پشت سر می گذارد، شبيه به يكديگر نباشد چينش سئوالات بصورت كاملاً تصادفی توسط سیستم تعيين مي‌شود، همچنين جايگاه گزينه‌ها در هر سئوال نيز تغيير می كند و بدين ترتيب تعداد آزمون‌ها بيشمار خواهد شد و هيچ دو آزمونی شبيه به يكديگر نخواهند بود و هنرجو در هر بار آزمونی جديد را تجربه خواهد كرد. نحوه انتخاب سئوالات به گونه‌ايست كه كاملاً مشابه آزمون تئوری باشد.

آزمون شبیه سازی شده آیین نامه راهنمایی و رانندگی - با یک کلیک شروع کنید 


نوع دوم - آموزش آن لاین آیین نامه : این آزمون جهت یادگیری هنرجویان گرامی در نظر گرفته شده است. شما می توانید به هر سوال به صورت جداگانه پاسخ دهید و سپس نتیجه ی پاسخ خود را به همراه راهنمایی لازم مشاهده نمایید، كه باعث رفع اِشكال و نوعی آموزش مجدد مي‌گردد.
این سیستم به صورت هوشمند از تکرار سوالات تکراری برای یک شخص خودداری می کند.

 

آموزش آن لاین آیین نامه راهنمایی و رانندگی - با یک کلیک شروع کنید 

 

QRcode شرکت مهندسی انفورماتیک کلیک هوشمند گیلان  آدرس دفتر مرکزی شرکت کلیک هوشمند گیلان

 

 

 

 

JoomShaper