دوره آموزشی رایگان عملی رانندگي

آيا فرا گرفتن رانندگی سوار خودرو شدن و يادگيری به روش آزمون خطاست ؟ مسلماً پاسخ شما نيز منفی است زيرا مهارت رانندگی به گونه‌ای نيست كه بتوان تنها از طريق تجربه كردن بدست آيد زيرا هر خطايی منجر به فاجعه‌ای خواهد شد.
همچنين پيش از نشستن در پشت فرمان خودرو شما مي‌بايست اطلاعات كاملی از شيوه‌ی كنترل خودرو و تنظيمات پيش از حركت داشته باشيد، در اين بخش قدم به قدم با چگونگی كنترل خودرو ،مهارت‌ها، نگهداری و ترفند‌های حين رانندگی آشنا خواهيد شد، مهارت‌هايی كه شايد رانندگان حرفه‌ای هم نياز به دانستن آنها دارند.
بدليل نوع خاص آموزش رانندگي، چنانچه از ابتدا اين مهارت را بصورت اصولی فرا نگيريد، بدليل شكل گرفتن ساختار ذهني، امكان تصحيح آن در آينده بسيار مشكل خواهد بود.
همچنين هنرجويان متقاضی گواهينامه‌ی رانندگی مي‌بايست با دقت بيشتری اين مطالب را فرا بگيرند ، زيرا اين مهارت‌ها پارامتر‌هايی خواهند بود كه افسر آزمون گيرنده در حين آزمون عملی رانندگی شما به آنها توجه خواهد نمود.
مطمئناً با فراگيری اصول صحيح كنترل و هدايت خودرو علاوه بر قبولی آسان‌تر در آزمون عملی رانندگي، با رانندگی اصولي، باعث افزايش امنيت و كاهش خسارت‌ها در طول دوره‌ی رانندگی خواهيد شد.
این دوره ی آموزشی به صورت کاملا رایگان و آنلاین بوده و برای هر مبحث آموزشهای تصویری و ویدیوهای آموزشی تهیه شده است. این ویدیو ها به نحوی بهینه سازی شده اند که با هر سرعت اینترنت قابل مشاهده باشند.
همچنین برای دریافت تمامی ویدیوهای آموزشی به همراه توضیحات کامل می توانید نرم افزار آموزش مهارت رانندگی را به صورت رایگان دریافت نمایید.


1 آشنایی، نحوه استقرار و استفاده از اتومبیل

2 هدایت و کنترل وسیله نقلیه

3 برخورد و واکنش

4 هوشیاری

5 آگاهی از خطرات

6 نحوه بار و بارگیری وسیله نقلیه

7 رانندگان و عابرین آسیب پذیر

 

QRcode شرکت مهندسی انفورماتیک کلیک هوشمند گیلان  آدرس دفتر مرکزی شرکت کلیک هوشمند گیلان

 

 

 

 

JoomShaper