وب سایت " گیلان رانندگی"  خدماتی را در جهت بهبود وضعیت رانندگی  در جامعه به صورت رایگان برای بازدیدکنندگان خود ارائه می کند.این وب سایت یک مرکز علمی ، فرهنگي مستقل و غیرانتفاعی است و به هیج گروه و سازمانی وابسته نمی باشد. منابع آموزشی در سایت به صورت کاملا رایگان در اختیار مراجعه کنندگان قرار می گیرد. به طوری که برای دانلود و استفاده از این منابع حتی نیاز به عضویت نیز وجود ندارد. کلیه منابع بر روی سرور اصلی سایت ارسال شده و به صورت لینک مستقیم و پرسرعت جهت دانلود مهیاست.

به دلیل تقاضاهای متعدد کاربران در جهت راه اندازی بخش کمک به سایت (Donate) ،  لازم دانستیم تا راههای کمک مالی و غیر مالی به این وب سایت را شرح دهیم.

شما می توانید برای حمایت از ما، از روش های زیر استفاده کنید.

 عضویت افتخاری

 عضو افتخاری فردی است که بدون هیچ چشم داشتی و بدون دریافت هیچگونه وجهی، به صورت داوطلبانه مسئولیت انجام کاری مرتبط با خدمات ما را بر عهده می گیرد و در آن زمینه در راستای نیازهای این وب سایت به فعالیت می پردازد.این افراد با انجام کارهای داوطلبانه به جمع خانواده بزرگ حامیان ما می پیوندند و با فعالیت های خود کمک بزرگ و شایانی به این وب سایت در جهت یاری رساندن و حمایت گسترده و بهتری از مراجعه کنندگان عزیز خواهند کرد.

مانند : ترجمه و ارسال مقاله ، طراحی بنرهای گرافیکی ، طراحی کاتالوگ معرفی خدمات ، ساخت تیز تبلیغاتی و...

 

 

  کمکهای غیر نقدیکمک به سایت از طریق لینک کردن : اگر شما صاحب وب سایت و یا وبلاگی هستید ، می توانید لینک وب سایت ما را در وب سایت یا وبلاگ خود ثبت کرده و بازدید کنندگانتان را به سایت ما هدایت کنند.همچنین می توانید برای اینکار از بنرهای طراحی شده ما نیز استفاده نمایید.

کلیک به روی تبلیغات و استفاده از امکانات :وب سایت " گیلان رانندگی" در جهت تامین بخشی از هزینه ها ، بخشی از صفحات خود را جهت نمایش تبلیغات اجاره داده است.جهت حمایت از ما لطفا به روی بنرهای تبلیغاتی ما کلیک نمایید و در صورت امکان از خدمات آگهی دهندگان استفاده نمایید.(تبلیغات در گیلان رانندگی)

لایک در فیس بوک : چنانچه در شبکه ی اجتماعی فیس بوک عضو هستید ، لطفا فن پیج " گیلان رانندگی " را لایک کرده و مطالب آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

 

 

 حمایت از ما - Donate

چنانچه قصد دارید جهت کمک به وب سایت " گیلان رانندگی" اقدام به واریز وجه نمایید ، می توانید از طریق سامانه ی پرداخت آن لاین هر میزان که مایلید از طریق پرداخت های امن بانکهای سامان ، ملت و پاسارگاد وجه خود را واریز نمایید. توجه داشته باشید که هیچگونه الزامی در این کار نیست و البته هیچ محدودیتی در پرداخت نیز وجود ندارد.لینک سامانه پرداخت آن لاین

 

 

 

 

در نهایت چنانچه از خدمات وب سایت ما راضی هستید ، لطفا آن را به دوستان خود معرفی نمایید و با این کار شما هم قدمی در پیشرفت کشورمان از نظرمیانگین سلامت روانی و جانی در رانندگی بردارید.

 

QRcode شرکت مهندسی انفورماتیک کلیک هوشمند گیلان  آدرس دفتر مرکزی شرکت کلیک هوشمند گیلان

 

 

 

 

JoomShaper